TripMaster by Tech for rally

Novinka
11 625 Kč 9 607 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Rally Master SG od Tech for rally

Nový tripmaster vytvořený pro rallye závody, ať už pro motocykl, auto, čtyřkolku nebo SSV. Využití najde i při adventure ježdění. Jednotka dokáže počítat údaje z běžného snímače z kola nebo ze satelitního přijímače. Satelitní připojení (GNSS) umožňuje využívat funkce, jako je azimut (CAP), rychlost s přesností GNSS a další.

 • Kompaktní a kompatibilní design pro rally navigační věže
 • Čtyři velké číslice v kombinaci s pátou menší číslicí vám čitelně a přehledně zobrazí vše, co potřebujete vědět během závodu
 • Připojení je unifikované pro většinu ovladačů dostupných na trhu (závit M8), rovněž je kompatibilní s Rally Power Boxem od f2r (PB001) nebo snímači na kole

Detailní informace

Detailní popis produktu

9db8b6cc-d4c6-4706-94ae-7bce31f1430c a024ddcb-8d63-46a1-bbaa-7bdba797bbfd f6697ae5-7f27-4b78-80c7-c66392dbda44

Zaměření na Rally

Rally Master SG je jednotka vyvinutá jezdcem rallye pro jezdce rallye. Displej vše ukazuje jasně a jednoznačně, takže nemáte problém s rychlým čtením údajů během jízdy. 
 
 
 

GNSS a senzor na kolo

Zařízení využívá satelitní navigační systém a zároveň snímač na kole. Externí anténa je navržena pro co nejlepší příjem signálu v obtížných podmínkách a podporuje příjem až čtyř satelitních systémů současně s přesností na 1 metr (GPS, Glonass, Gallileo a Beidou).
 

Odolná konstrukce

Tělo přístroje je vyrobeno z lehkého a pevného hliníku s povrchovou úpravou v eloxu (černá/modrá). Plochy, které mohou být zasaženy nárazem, např. od kamenů, jsou vyztuženy, aby jednotka tyto situace zvládla. Konstrukce je odolná proti vodě a prachu.

 Balení obsahuje:

 • Jednotka Rally Master SG
 • Přijímač GNSS
 • Senzor na přední kolo
 • Instalační antivibrační sada
 • Záslepky pro konektory M8
 • Tištěný manuál

 Durable design - the shell of this unit is made from an aluminium and anodized. The most exposed walls are strengthened so that the unit cannot be damaged by hitting from the stones e.g. All unit are dust and water proof.

TFR-p_0012 (1) Displej - hlavní část displeje tvoří 4 velké číslice pro zobrazení ujeté vzdálenosti, ale také menší pátá číslice pro zobrazení 100,00 km. Pomocné ikony slouží k jasnému rozlišení, z jakého zdroje bere přístroj data (satelit nebo kolo) nebo v jakém režimu se nacházíte. Displej byl vyvinut pro použití na přímém slunečním světle, takže jeho čitelnost je velmi dobrá. Pro noční jízdy je užitečné žluté LED podsvícení.

 

Vestavěná tlačítka - přístroj můžete ovládat z obou stran (pravé/levé), protože 3 vestavěná tlačítka jsou na obou stranách. To je užitečné zejména v případě, že máte dva tripmastery vedle sebe. Pro snadné přepínání mezi obrazovkami jedním prstem je k dispozici středové (prostřední) tlačítko. Tlačítka nahoru/dolů slouží ke korekci tripu, nastavení atd. TFR-p_0013


TFR-p_0017 Připojení - na zadní straně jednotky jsou 4 kabelové vývody - napájení, externí tlačítka, přijímač gnss a snímač na kole. Všechny kabely mají odolnou PVC izolaci a konektor M8. Jsou kompatibilní pro použití s externími tlačítky, snímačem kol nebo napájecími jednotkami běžně dostupnými na trhu.

 

GNSS - Externí přijímač GNSS je profesionální přijímač s přesností 1 metr a podporuje příjem až čtyř satelitních systémů současně. Vysoký počet přijímaných satelitů umožňuje přijímači vybrat ty s nejlepší kvalitou signálu. Tím se maximalizuje přesnost v obzvláště náročných podmínkách, jako jsou například závody rallye. Možnost namontovat přijímač na vrchol navigační věže maximalizuje sílu přijímaného signálu. Délka kabelu je 0,5 m. Pokud potřebujete delší připojení, můžete použít prodlužovací kabel M8 se 4 kolíky. TFR-p_0028

 

 

Režimy – menu je možné přizpůsobit na míru.

Všechny režimy:

 1. Trip1
 2. Trip timer 1
 3. Trip2
 4. Trip timer2
 5. CAP
 6. Speed/MaxSpeed
 7. Odometer
 8. Clock
 9. Timer1
 10. Timer2
 11. Fuel

V nastavení můžete například přepínat zdroj (kolo, gnss, automatický), rozlišení jízdy (0,0 nebo 0,00), povolit/vypnout režimy, nastavit obvod kola, resetovat a mnoho dalších.

Rozměry: Š/V/H: 90x52x23mm, 235g hmotnost