Adventure-Rally.cz to je brána k špičkovým motocyklovým komponentům

Jedna věc je milovat motorky a další je poskytovat ostatním to nejlepší z motocyklového světa. Adventure-Rally.cz se může pochlubit tím, že je exkluzivním distributorem dvou prémiových značek, které představují špičku v oblasti motocyklových komponentů a příslušenství.

 

Artboard12Carbon Fox Group: Syntéza vědy, technologie a umění  

Když se spojí karbon a kevlar, dostanete kombinaci, která by se dala přirovnat k superhrdinovi v komiksu – silný, ale lehký. Tento tandem se stal základem toho, co Carbon Fox Group nabízí. Společně tvoří kombinaci, která je v motocyklovém světě nezbytná. Silný, lehký a odolný - to je základ, na kterém Carbon Fox Group stojí.

Ale proč zrovna oni? Protože jejich výrobky nejsou jen o technologii, jsou o vášni pro moto svět.

A co může být lepším důkazem kvality než skutečný závodní motocykl? Pol Tarres, jméno, které rezonuje v srdcích mnoha fanoušků motorových sportů, svěřil svou Yamaha Tenere 700 právě do rukou Carbon Fox Group. 

 

crosscountryadv_web_blackCross-Country Adventures: Když se setká inovace a láska k detailům

Stupačky: Malý díl s velkým významem

Mohl by někdo říct, že stupačky jsou jen jedním z dílů motocyklu? Ale co když vám řeknu, že se jedná o most mezi vámi a vaší motorkou? Právě stupačky od Cross-Country Adventures vám nabídnou tu správnou oporu, kdykoliv ji budete potřebovat.

Testováno v terénu: Důkaz kvality.

Je jedna věc mluvit o kvalitě a druhá ji skutečně ukázat. Víte, co znamená, když produkt prošel závody jako Dakar či Rallye du Maroc? Znamená to, že když vyrazíte na své vlastní dobrodružství, můžete být klidní a spolehnout se na kvalitu.

Off-roadová jízda není jen hobby. Je to životní styl. A Cross-Country Adventures to skvěle umí.

Před tím, než jsme tyto díly zařadili do naší nabídky, podrobili jsme je pro vás důkladnému testování. Plně si za nimi stojíme.

 

Zastupovat dvě tak ikonické značky není jen otázkou obchodu, ale otázkou cti. S Adventure-Rally.cz můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co motocyklový svět nabízí.

yamaha-tenere700-carbonfox-adventure-rally-karbon-kit1