KTM 690 Enduro R Rally carbon kit

Značka: CARBON FOX
206 954 Kč 171 036 Kč bez DPH
Na dotaz

KTM 690 Rally je jedna z neoblíbenějších motorek pro drobné i velké úpravy a časté užití v amatérských i profi soutěžích. Úprava Carbon Fox je to nejmodernější,  čím lze motorku vybavit.  Špičkové komponenty jsou vyrobeny z kombinace karbonu a kevlaru, což zaručuje maximální odolnost při minimální hmotnosti. To zajišťuje extrémně nízkou hmotnost motocyklu, která je nižší než 160 kg (bez paliva)!

Detailní informace

Detailní popis produktu

KTM 690 Rally je jedna z neoblíbenějších motorek pro drobné i velké úpravy a časté užití v amatérských i profi soutěžích. Úprava Carbon Fox je to nejmodernější,  čím lze motorku vybavit.  Špičkové komponenty jsou vyrobeny z kombinace karbonu a kevlaru, což zaručuje maximální odolnost při minimální hmotnosti. To zajišťuje extrémně nízkou hmotnost motocyklu, která je nižší než 160 kg (bez paliva)!

"Před zahájením výroby jsme aplikované úpravy osobně otestovali v silničních i terénních podmínkách a na výsledky jsme byli skutečně hrdí. Implementované úpravy přinesly úžasné výsledky, což potvrzuje celý náš testovací tým i spokojení uživatelé. Díky invenci, znalostem a zkušenostem našich specialistů jsme vytvořili díly, které byly přímo testovány závodníky v závodě KTM 450 Rally Replica."

V závislosti na vašich preferencích a zařízení, které chcete namontovat, je možné zvolit typ nosiče. Můžete si vybrat nosič uzpůsobený pro montáž roadbooku nebo pro montáž různých navigačních zařízení Garmin.

Při objednávce uveďte preferovanou variantu nosiče. Po předchozí konzultaci s námi je také možné nosič přizpůsobit individuálním potřebám.

Výhody pro váš motocykl

KARBONOVÁ NAVIGAČNÍ VĚŽ
Lehký a odolný karbonový systém navigační věže, který umožňuje upevnění navigačních zařízení pro cestovatele nebo účastníky rallye. Kromě toho může sloužit jako držák pro USB porty, další přístroje, lékárničky a mnoho dalšího.

ZVÝŠENÝ DOJEZD
Přídavné palivové nádrže s celkovým objemem 16 litrů umístěné na přední části motocyklu v kombinaci s původní zadní nádrží umožňují doplnit až 29,5 litru paliva, což poskytuje maximální dojezd 700 km.

PŘÍDAVNÉ PALIVOVÉ ČERPADLO
Přídavné palivové čerpadlo umožňuje zvolit nádrž, ze které se má v daném okamžiku čerpat palivo. V případě převrácení a poškození jedné z nádrží vám přídavné čerpadlo umožní odpojit nádrž a přepnout na tu, která je funkční.

LED SVĚTLA HELLA
Na motocyklu byla nainstalována moderní světla převzatá z Rallye Dakar. Byla vyrobena technologií LED, která promění i tu nejtemnější noc v den!

KRYT MOTORU
Dakar pro něj není žádnou hrozbou! Kryt motoru byl vytvořen tak, aby zvládl i ty nejtěžší výzvy a přitom si zachoval svou lehkost. Je nesrovnatelně lehčí než kryty vyrobené z hliníku.

SPOILER
Přední spoiler umožňuje lepší jízdní vlastnosti při vyšších rychlostech a přivádí více vzduchu do chladicího systému. Je také konstrukčním prvkem pro věž a boční panely.

UPRAVENÁ ELEKTRICKÁ INSTALACE
Elektrická instalace byla přepracována tak, aby byla zajištěna spolehlivost a snadná instalace součástí.

VÝFUKOVÉ POTRUBÍ
Změna konstrukce výfukového potrubí nám umožnila instalovat další palivové nádrže.

OCHRANA PROTI ZAHŘÍVÁNÍ
Výfukové potrubí zapouzdřené do karbonových panelů zajišťuje pohodlí a bezpečnost uživatele.

TLUMIČ ŘÍZENÍ
Tlumič řízení je navržen tak, aby zajišťoval maximální kontrolu trakce v těch nejnáročnějších podmínkách. Umožňuje nastavit rozsah a sílu ovládání. To zajišťuje lepší tlumení vibrací při vysokých rychlostech a usnadňuje manévrování při nižších rychlostech.

GRAFIKA
Naše standardní grafika odkazuje na originální lakování v provedení Enduro R. Jsme schopni vyrobit pro motocykl jakoukoli grafiku v závislosti na preferencích majitele (individuální grafika je vždy zakázkovou výrobou a jako taková může měnit cenu).

Sada obsahuje:

 • kompletní karbonovou navigační věž včetně přídavných LED světel,
 • 2 přídavné palivové nádrže OEM o celkovém objemu 16 litrů,
 • přídavné palivové čerpadlo KEIHIN,
 • kabeláž a spínače,
 • tlumič řízení + montážní systém,
 • karbonový kryt motoru KTM,
 • upravené seddlo,
 • upravený airbox se zvýšeným průtokem, vyrobený z karbonu,
 • spoiler
 • boční panely,
 • svody
 • karbonové kryty svodů
 • sada šroubů, drátů a spojovacího materiálu pro montáž.

*Montáž sady vyžaduje drobné úpravy konstrukce motocyklu a musí být provedena kvalifikovaným servisním odborníkem. 

Materiál: Materiál: karbon + kevlar, výrobní tolerance vzhledem k ruční výrobě mohou mít vliv na hmotnost +/- 5 %.

Lesk viditelný na fotografiích prvků je výsledkem vyvinuté výrobní technologie, díly nejsou nijak leštěny, ani lakovány.