KTM 690 Enduro R Baja carbon kit

Značka: CARBON FOX
72 797 Kč 60 163 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

KTM 690 Baja je naší odpovědí na poptávku zákazníků po velmi odolném a silném motocyklu, který zároveň umožňuje cestovat na dlouhé vzdálenosti při zachování komfortu. Díky různým typům nosičů je možné sadu přizpůsobit individuálním preferencím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KTM 690 Baja je naší odpovědí na poptávku zákazníků po velmi odolném a silném motocyklu, který zároveň umožňuje cestovat na dlouhé vzdálenosti při zachování komfortu.

Základem tohoto projektu je spolehlivá konstrukce modelu KTM Enduro 690, který sám výrobce řadí do kategorie cestovních motocyklů. Snažili jsme se provést úpravy, které přinesly úžasné výsledky, což potvrzuje celý testovací tým i spokojení uživatelé. Díky invenci, znalostem a zkušenostem našich specialistů jsme vytvořili díly, které byly testovány přímo závodníky v závodě KTM 450 Rally Replica. Před zahájením výroby jsme aplikované úpravy osobně otestovali v silničních i terénních podmínkách a na výsledky jsme byli opravdu hrdí.

V závislosti na vašich preferencích a zařízení, které chcete namontovat, je možné zvolit typ nosiče. Můžete si vybrat z nosiče upraveného pro montáž roadbooku nebo pro montáž různých navigačních zařízení Garmin. Při objednávce prosím uveďte preferovanou variantu nosiče. Po předchozí konzultaci s námi je také možné nosič přizpůsobit individuálním potřebám.

Výhody pro váš motocykl

KARBONOVÝ SYSTÉM NAVIGAČNÍ VĚŽE
Lehký a odolný karbonový systém navigační věže, který umožňuje upevnění navigačních zařízení pro cestovatele nebo účastníky rallye. Kromě toho může sloužit jako držák pro USB porty, další přístroje, lékárničky a mnoho dalšího.

LED OSVĚTLENÍ
Do motocyklu byla nainstalována moderní světla převzatá z Rallye Dakar. Byla vyrobena technologií LED, díky níž promění i tu nejtemnější noc v den!

SPOILER
Přední spoiler umožňuje lepší jízdní vlastnosti při vyšších rychlostech a přivádí více vzduchu do chladicího systému. Je také konstrukčním prvkem pro věž a boční panely.

UPRAVENÁ ELEKTRICKÁ INSTALACE
Elektrická instalace byla přepracována tak, aby byla zajištěna spolehlivost a snadná instalace komponent.

TLUMIČ ŘÍZENÍ
Tlumič řízení je navržen tak, aby zajišťoval maximální kontrolu trakce v těch nejnáročnějších podmínkách. Umožňuje nastavit rozsah a sílu ovládání. To zajišťuje lepší tlumení vibrací při vysokých rychlostech a usnadňuje manévrování při nižších rychlostech.

Sada obsahuje:

Kompletní karbonovou navigační věž včetně přídavných led světel,
karbonové aerodynamické křídlo,
boční panely,
náš montážní systém věže,
tlumič řízení,
sada šroubů, drátů a spojovacího materiálu pro montáž.

Montáž sady nevyžaduje žádné úpravy konstrukce motocyklu.

Spolu s nákupem obdržíte kontakt na našeho technika, který vám v každé fázi montáže a po jejím dokončení poradí v případě jakýchkoli nejasností.

Materiál: karbon + kevlar
Vzhledem k ruční výrobě komponent se může hmotnost lišit o +/- 5 %.

Lesk viditelný na fotografiích prvků je výsledkem vyvinuté výrobní technologie, nikoliv lakování!

Katalogové číslo Carbon Fox: 5904433731263