Husqvarna FE Baja carbon kit

Značka: CARBON FOX
73 780 Kč 60 975 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Invence, znalosti a zkušenosti našich specialistů umožnily vytvořit díly, které byly přímo testovány jezdci na KTM 450 Rally Replica. Tato konstrukce nám umožnila vytvořit motocykl, který se dokonale hodí na téma motocyklových rallye Baja.

Vzali jsme to nejlepší z originálu a přidali k tomu komponenty nezbytné pro navigaci a vysokou rychlost. Díky tomuto mixu je sada Husqvarna Fe Baja tím nejlepším řešením jak pro profesionály, tak pro motocyklové rallye amatéry. A co je nejdůležitější - naše sada se hodí pro celou modelovou řadu FE!

V závislosti na vašich preferencích a zařízení, které chcete namontovat, je možné zvolit typ nosiče. Můžete si vybrat nosič uzpůsobený pro montáž roadbooku nebo pro montáž různých navigačních zařízení Garmin.

Při objednávce uveďte preferovanou variantu nosiče. Po předchozí konzultaci s námi je také možné nosič přizpůsobit individuálním potřebám. 

Výhody pro váš motocykl

KARBONOVÝ VĚŽOVÝ NAVIGAČNÍ SYSTÉM
Lehký a odolný karbonový systém navigační věže, který umožňuje upevnění navigačních zařízení pro cestovatele nebo účastníky rallye akcí. Kromě toho může sloužit jako držák pro USB porty, další přístroje, lékárničky a mnoho dalších.

OSVĚTLENÍ LED
Na motocyklu jsou nainstalována moderní světla převzatá z Rallye Dakar. Byla vyrobena technologií LED, díky níž promění i tu nejtemnější noc v den!

SPOILER
Přední spoiler umožňuje lepší jízdní vlastnosti při vyšších rychlostech a přivádí více vzduchu do chladicího systému. Je také konstrukčním prvkem pro věž a boční panely.

UPRAVENÁ ELEKTRICKÁ INSTALACE
Elektrická instalace byla přepracována tak, aby byla zajištěna spolehlivost a snadná instalace komponent.

BOČNÍ PANELY
Boční panely byly individuálně navrženy a připevněny ke konstrukci motocyklu. Speciální technologie výroby z karbonu a kevlaru zajišťuje maximální odolnost.

Sada obsahuje:

Kompletní karbonová navigační věž s přídavnými LED světly,
boční panely,
autorský systém upevnění věže,
karbonové aerodynamické křídlo,
sadu šroubů, drátů a upevňovacích prvků.

Montáž sady nevyžaduje úpravy v konstrukci motocyklu. 

Materiál: Materiál: karbon + kevlar
Vzhledem k ruční výrobě komponent se může hmotnost lišit o +/- 5 %.

Lesk viditelný na fotografiích prvků je výsledkem vyvinuté výrobní technologie, nikoliv lakování!