Husqvarna 701 Rally carbon kit

Značka: CARBON FOX
175 229 Kč 144 817 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvýkonnější jednoválcový sportovní motocykl všech dob. Ať už závodíte v rallye, nebo si chcete užít jízdu v terénu, HSQ Rally je přesně pro vás. Představuje nejlepší kompromis mezi hmotností a odolností.

Husqvarna 701 Rally je postavena na platformě modelu 701 Enduro a díky prémiovým technologickým materiálům, které nabízíme, váží suchá pouze 158 kg.

V naší výbavě najdete např. 28litrové palivové nádrže, kluznou spojku APTC, ABS Bosch, brzdy Brembo a odpružení WP.

Naše funkční ultralehká navigační věž obsahuje esenci vlastností potřebných pro dlouhé cesty a cross-country závody. Záleží jen na vás, kde budete chtít tento stroj používat.

 

Výhody pro váš motocykl

KARBONOVÝ SYSTÉM NAVIGAČNÍ VĚŽE
Lehký a odolný karbonový systém navigační věže, který umožňuje upevnění navigačních zařízení pro cestovatele nebo účastníky rallye závodů. Kromě toho může sloužit jako držák pro USB porty, další přístroje, lékárničky a mnoho dalšího.

LED OSVĚTLENÍ
Do motocyklu byla nainstalována moderní světla převzatá z Rallye Dakar.

ZVÝŠENÝ DOSAH
Přídavné palivové nádrže o celkovém objemu 15 litrů umístěné na přední části motocyklu v kombinaci s původní zadní nádrží umožňují doplnit až 28 litrů paliva, což umožňuje maximální dojezd 666 km.

UPRAVENÁ ELEKTRICKÁ INSTALACE
Elektrická instalace byla přepracována tak, aby byla zajištěna spolehlivost a snadná instalace komponentů.

OCHRANA PROTI PŘEHŘÁTÍ

PŘÍDAVNÉ PALIVOVÉ ČERPADLO
Přídavné palivové čerpadlo umožňuje zvolit nádrž, ze které se má v daném okamžiku čerpat palivo. V případě převrácení a poškození jedné z nádrží umožní přídavné čerpadlo odpojit nádrž a přepnout na tu, která je funkční.

KRYT MOTORU
Dakar ji nijak neohrožuje! Motorová deska byla vytvořena tak, aby zvládla i ty nejtěžší výzvy a zároveň si zachovala svou lehkost. Je nesrovnatelně lehčí než desky vyrobené z hliníku.

VÝFUKOVÉ SVODY
Změna konstrukce svodů nám umožnila instalovat přídavné palivové nádrže.

PŮSOBIVÁ GRAFIKA
Naše standardní grafika odkazuje na původní lakování modelu Husqvarna 701. Jsme schopni vyrobit jakoukoli grafiku pro motocykl v závislosti na preferencích majitele. Nebe je limit!

Sada obsahuje:

Propojené přední nádrže (tovární rallye díly KTM), levá a pravá - s veškerým příslušenstvím. Tygonové žluté odvzdušňovací trubky jsou opatřeny předními uzávěry ze soustruženého hliníku a odvzdušnění je propojeno kovovým trojúhelníkem. Na levé nádrži je instalován třívrstvý tepelný reflektor pro snížení přenosu tepla.

Kompozitní navigační věž z uhlíkových/aramidových vláken obsahuje horní nosič s funkcí Rally nebo Adventure.

Neporušitelné držáky nádrže z hliníku, oceli a nerezové oceli.

Větrný štít a boční panely jsou vybaveny držáky bočních panelů a držákem pro přemístění usměrňovače.

Přídavné palivové čerpadlo (OEM Keihin) je chráněno chráničem čerpadla z uhlíkových vláken.

Výfukové svody jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Palivové potrubí typu plug-and-play je dodáváno se dvěma předmontovanými kuličkovými zpětnými ventily. Navíc získáte nejmodernější tepelné štíty, které se instalují na palivové potrubí, jež je třeba chránit. Pro zajištění účinnosti ochrany jsme použili leteckou technologii.

Veškeré zapojení je typu plug-and-play (přepínač pro volbu čerpadla, kontrolka rezervy atd.).

Veškeré zapojení je typu plug-and-play (přepínač pro volbu čerpadla, kontrolka rezervy atd.).

Uhlíkovými/aramidovými vlákny vyztužená kluzná deska je vybavena držáky s tlumiči nárazů, které chrání nádrže v případě těžké havárie.

Podsedlová část je dodávána se speciálními polymerovými vložkami, abyste se cítili pohodlně i na dlouhých cestách. Navíc si můžete vybrat mezi barevnými variantami potahů sedadel

VŠE, CO POTŘEBUJETE K DOBYTÍ SVĚTA!

A v neposlední řadě - návod k instalaci krok za krokem.

Spolu s nákupem obdržíte kontakt na našeho technika, který vám poradí v každé fázi montáže i po jejím dokončení v případě jakýchkoli nejasností.

 

Materiál: Materiál: karbon + kevlar
Vzhledem k ruční výrobě komponent se může hmotnost lišit o +/- 5 %.

Lesk viditelný na fotografiích prvků je výsledkem vyvinuté výrobní technologie, nikoliv lakováním!