Honda CRF Baja Carbon Kit- 2021 – 2024

Novinka
Značka: CARBON FOX
73 780 Kč 60 975 Kč bez DPH
Na dotaz

Kit pro přestavbu motorek Honda řady CRF na rallyový speciál. Kompletní navigační věž se světly a vším potřebným pro instalaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kit pro přestavbu motorek Honda řady CRF na rallyový speciál. Kompletní navigační věž se světly a vším potřebným pro instalaci.

Honda CRF je závodní motocykl, který se neustále vyvíjí. V souladu s koncepcí "ABSOLUTE HOLESHOT" byl oblíbený evropský stroj MX otevřené třídy pro poslední sezónu rozsáhle přepracován. Tehdy dostal zcela nový podvozek a výrazně zvýšený maximální výkon dodávaný zcela novým motorem.

Náš kit tento stroj dále posunuje na úroveň rallyového speciálu!

Vynalézavost, znalosti a zkušenosti našich specialistů nám umožnily vytvořit díly, které byly přímo testovány jezdci v různých rallye včetně Dakaru.

Převzali jsme to nejlepší z originálu a přidali komponenty nezbytné pro navigaci a vysokou rychlost. Díky tomuto mixu je sada CRF Baja nejlepším řešením pro profesionály i amatérské jezdce motocyklových rallye.

A co je důležité - nosiče navigace / roadbooku si můžete konfigurovat přesně podle sebe. Můžete si vybrat nosič vhodný pro montáž klasického nebo elektronického roadbooku nebo pro montáž různých navigačních zařízení Garmin. Je také možné namontovat tablet.

Při objednávce uveďte preferovanou variantu nosiče. Po předchozí konzultaci s námi je také možné nosič upravit na míru.


 

Výhody pro tvůj motocykl

Karbonová navigační věž

     Lehký a odolný karbonový systém navigační věže, který umožňuje připevnit navigační zařízení pro cestovatele nebo účastníky rallye. Kromě toho může být držákem pro USB porty, další přístroje, lékárničky a mnoho dalšího.

LED světla

Kit obsahuje moderní homologované světelné zdroje HELLA převzaté z Rallye Dakar. Výkonné LED promění i tu nejčernější noc v den. Umožňují zachovat viditelnost i v těch nejnáročnějších podmínkách, jako je jízda v prachu.

SPOILER

Přední spoiler pomáhá zlepšit jízdní vlastnosti při vyšších rychlostech a umožňuje přivádět více vzduchu do chladicího systému.

MODIFIED ELECTRICAL INSTALLATION

Elektrický systém byl přepracován tak, aby byla zajištěna spolehlivost a snadná instalace součástí.

 

Je napojena na původní instalaci.

 

Sada obsahuje:

kompletní karbonovou navigační věž včetně přídavných LED světel,
vlastní montážní systém věže,
karbonové aerodynamické křídlo,
sadu šroubů, kabelů a držáků pro instalaci.

Instalace sady nevyžaduje úpravy konstrukce motocyklu.

Spolu s nákupem obdržíte kontakt na našeho technika, který vám v každé fázi montáže i po jejím dokončení poradí v případě jakýchkoli nejasností ohledně montáže.

Materiál: Materiál: karbon + kevlar
Vzhledem k ruční výrobě prvků se může hmotnost lišit o +/- 5 %.

Lesk viditelný na fotografiích prvků je způsoben vyvinutou výrobní technologií, nikoliv lakováním!

Pro připojení naší sady musí být motocykl vybaven originální homologační sadou od Red Moto - instalace pro světla!

Sada je vhodná pro modelovou řadu HONDA CRF450R / CRF450RX 2021 - 2024