GASGAS ES 700 Rally carbon kit

Značka: CARBON FOX
206 954 Kč 171 036 Kč bez DPH
Na dotaz

Motocykl byl navržen s využitím nejnovějších technologií, programů a počítačových simulací. Špičkové komponenty jsou vyrobeny z kombinace karbonu a kevlaru, což zaručuje maximální odolnost při minimální hmotnosti. To zajišťuje extrémně nízkou hmotnost motocyklu, která je nižší než 160 kg (bez paliva)!

Detailní informace

Detailní popis produktu

GASGAS ES 700 Rally je jedním z nejpokročilejších motocyklů na trhu, který zároveň splňuje normy umožňující jeho použití v silničním provozu. Díky tomu může být stroj bez problémů registrován.

Motocykl byl navržen s využitím nejnovějších technologií, programů a počítačových simulací. Špičkové komponenty jsou vyrobeny z kombinace karbonu a kevlaru, což zaručuje maximální odolnost při minimální hmotnosti. To zajišťuje extrémně nízkou hmotnost motocyklu, která je nižší než 160 kg (bez paliva)!

Před zahájením výroby jsme aplikované úpravy osobně otestovali v silničních i terénních podmínkách a na výsledky jsme byli skutečně hrdí.

Implementované úpravy přinesly úžasné výsledky, což potvrzuje celý náš testovací tým i spokojení uživatelé. Díky invenci, znalostem a zkušenostem našich specialistů jsme vytvořili díly, které byly přímo testovány závodníky v závodě KTM 450 Rally Replica.

V závislosti na vašich preferencích a zařízení, které chcete namontovat, je možné zvolit typ nosiče. Můžete si vybrat nosič uzpůsobený pro montáž roadbooku nebo pro montáž různých navigačních zařízení Garmin.

Při objednávce uveďte preferovanou variantu nosiče. Po předchozí konzultaci s námi je také možné nosič přizpůsobit individuálním potřebám.

Výhody pro váš motocykl

KARBONOVÝ SYSTÉM NAVIGAČNÍ VĚŽE
Lehký a odolný karbonový systém navigační věže, který umožňuje upevnění navigačních zařízení pro cestovatele nebo účastníky rallye. Kromě toho může sloužit jako držák pro USB porty, další přístroje, lékárničky a mnoho dalšího.

ZVÝŠENÝ DOSAH
Přídavné palivové nádrže s celkovým objemem 16 litrů (4,22 US gal) umístěné na přední části motocyklu v kombinaci s původní zadní nádrží umožňují doplnit až 29,5 litru paliva, což poskytuje maximální dojezd 700 km (435 mil).

PŘÍDAVNÉ PALIVOVÉ ČERPADLO
Přídavné palivové čerpadlo umožňuje zvolit nádrž, ze které se má v daném okamžiku čerpat palivo. V případě převrácení a poškození jedné z nádrží vám přídavné čerpadlo umožní odpojit nádrž a přepnout na tu, která je funkční.

LED OSVĚTLENÍ
Na motocyklu byla nainstalována moderní světla převzatá z Rallye Dakar. Byla vyrobena technologií LED, která promění i tu nejtemnější noc v den!

KRYT MOTORU
Dakar pro něj není žádnou hrozbou! Kryt motoru byl vytvořen tak, aby zvládl i ty nejtěžší výzvy a přitom si zachoval svou lehkost. Je nesrovnatelně lehčí než kryty z hliníku.

SPOILER
Přední spoiler umožňuje lepší jízdní vlastnosti při vyšších rychlostech a přivádí více vzduchu do chladicího systému. Je také konstrukčním prvkem pro věž a boční panely.

Sada obsahuje:

 • kompletní karbonovou navigační věž včetně přídavných LED světel,
 • 2 přídavné palivové nádrže OEM o celkovém objemu 16 litrů,
 • přídavné palivové čerpadlo KEIHIN,
 • kabeláž a spínače,
 • tlumič řízení + montážní systém,
 • karbonový kryt motoru,
 • upravené sedadlo,
 • upravený airbox se zvýšeným průtokem, vyrobený z karbonu,
 • křídlo,
 • boční panely,
 • hlavice,
 • karbonové kryty hlav,
 • sada šroubů, drátů a spojovacího materiálu pro montáž.

*Montáž sady vyžaduje drobné úpravy konstrukce motocyklu.

Spolu s nákupem obdržíte kontakt na našeho technika, který vám poradí v každé fázi montáže a po jejím dokončení v případě jakýchkoli nejasností.

 

Materiál: Materiál: karbon + kevlar
Vzhledem k ruční výrobě komponent se může hmotnost lišit o +/- 5 %.

Lesk viditelný na fotografiích prvků je výsledkem vyvinuté výrobní technologie, nikoliv použití lakování!

Katalogové číslo Carbon Fox: 5904433732598