GASGAS ES 700 Baja carbon kit

Značka: CARBON FOX
72 797 Kč 60 163 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Kit pro přestavbu motorky na lehčí stroj, vybavený na navigační soutěže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GASGAS ES 700 Baja je naší odpovědí na poptávku zákazníků po velmi odolném a silném motocyklu, který zároveň umožňuje cestovat na dlouhé vzdálenosti při zachování pohodlí.

Základem tohoto projektu je spolehlivá konstrukce modelu GASGAS ES 700, který sám výrobce řadí do kategorie cestovních motocyklů.

Před zahájením výroby jsme aplikované úpravy osobně otestovali v silničních i terénních podmínkách a na výsledky jsme byli opravdu hrdí.

Implementované úpravy přinesly úžasné výsledky, což potvrzuje celý náš testovací tým i spokojení uživatelé. Díky invenci, znalostem a zkušenostem našich specialistů jsme vytvořili díly, které byly přímo testovány závodníky v závodě KTM 450 Rally Replica.

V závislosti na vašich preferencích a zařízení, které chcete namontovat, je možné zvolit typ nosiče. Můžete si vybrat nosič uzpůsobený pro montáž roadbooku nebo pro montáž různých navigačních zařízení Garmin.

Při objednávce uveďte preferovanou variantu nosiče. Po předchozí konzultaci s námi je také možné nosič přizpůsobit individuálním potřebám.

Výhody pro váš motocykl

KARBONOVÝ SYSTÉM NAVIGAČNÍ VĚŽE
Lehký a odolný karbonový systém navigační věže, který umožňuje připevnění navigačních zařízení pro cestovatele nebo účastníky rallye. Kromě toho může sloužit jako držák pro USB porty, další přístroje, lékárničky a mnoho dalšího.

LED OSVĚTLENÍ
Do motocyklu byla nainstalována moderní světla převzatá z Rallye Dakar. Byla vyrobena technologií LED, díky níž promění i tu nejtemnější noc v den!

SPOILER
Přední spoiler umožňuje lepší jízdní vlastnosti při vyšších rychlostech a přivádí více vzduchu do chladicího systému. Je také konstrukčním prvkem pro věž a boční panely.

UPRAVENÁ ELEKTRICKÁ INSTALACE
Elektrická instalace byla přepracována tak, aby byla zajištěna spolehlivost a snadná instalace komponent.

Sada obsahuje:

  • Kompletní karbonová navigační věž s přídavnými LED světly.
  • Vlastní systém upevnění věže.
  • Karbonové aerodynamické křídlo.
  • Sadu šroubů, drátů a upevňovacích prvků.

Montáž sady nevyžaduje úpravy v konstrukci motocyklu. 

Ke kitu je dále možné dokoupit karbonový přední blatník a karbonový airbox. Naleznete je v souvisejících produktech.

Materiál: Karbon + kevlar
Vzhledem k ruční výrobě komponent se může hmotnost lišit o +/- 5 %.

Lesk viditelný na fotografiích prvků je výsledkem vyvinuté výrobní technologie, nikoliv lakováním!